Oferta dnia
Stanowisko: Mistrz oddziału (m/k)
Opis stanowiska:
- weryfikacja i nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,
- optymalizacja bieżących procesów produkcyjnych w zakresie wzrostu wydajności, podnoszenia i kontroli jakości, optymalizacji zużycia narzędzi,
- nadzór nad jakością produkowanych wyrobów,
- przydzielanie zadań podległym pracownikom zgodnie z zasadami BHP oraz nadzór nad ich realizacją,
- nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń,
- współpraca z pozostałymi działami w firmie,
- dbałość o utrzymanie porządku na hali produkcyjnej.
Wymagania:
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Mistrz oddziału (m/k)

miejsce pracy: Bielsko-Biała, Mikuszowice
nr. ref: MIGEB/GEB/0214

OBOWIĄZKI:

WYMAGANIA:
- wykształcenie techniczne (preferowane wyższe),
- znajomość podstaw Lean Manufacturing,
- znajomość dokumentów towarzyszących procesowi produkcji,
- znajomość MS Office,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów,
- umiejętność podejmowania niepopularnych decyzji, otwartość na przeprowadzanie zmian.

OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań,
- możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-mailem CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres:
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
43-300 Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 6
Tel.: 33 816 00 46, tel. kom.: 506 099 515
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
E-mail: rekrutacja.bielsko@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Więcej informacji - Więcej ofert pracy