Szczegóły oferty pracy
Informacje:
Nr ref 735/2013
Pracodawca: Klient Praca.cieszyn.pl
Miasto: Skierniewice
Branża: Przemysł, Produkcja
Stanowisko: Operator prasy CNC
Rekrutacja: na etat
Opis stanowiska:
Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator prasy CNC

Miejsce pracy: Skandynawia, Szwecja
nr ref.: FPW/SCV/1113

OBOWIĄZKI:
- programowanie i obsługa maszyn CNC,
- odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku angielskim,
- inne, drobne prace zlecone przez przełożonego.

WYMAGANIA:
- doświadczenie w obsłudze prasy CNC (dużym plusem jest doświadczenie w obsłudze Finnpower),
- doświadczenie w wycinaniu laserowym,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
- umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
- prawo jazdy kat. B,
- precyzja i dokładność,
- gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy.

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie: 11,29 euro brutto/h; ok. 1300-1900 euro netto/m-c,
- legalną i stabilną pracę za granicą,
- organizację przelotu z Warszawy do miejsca pracy,
- w pełni wyposażone zakwaterowanie,
- stałą opiekę polskiego koordynatora.

Na zgłoszenia czekamy do 30.11.2013 r.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego CV w języku polskim i angielskim na adres e-mail z dopiskiem FPW/SCV/1113.

W związku z krótkim okresem realizacji zlecenia w pierwszej kolejności rozpatrywane będą zgłoszenia osób, które zamieszczą w CV informację o szczegółowych obowiązkach oraz obrabianym materiale.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
ul. Królowej Jadwigi 160,30-212 Kraków
E-mail: zagranica.kra@trekwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.
Wymagania:
  O nas | Kandydaci do pracy | Oferta dnia | Oferty pracy | Au pair | Dodaj ofertę | Kontakt | Polityka prywatności