Szczegóły oferty pracy
Informacje:
Nr ref 743/2014
Pracodawca: Klient Praca.cieszyn.pl
Miasto: Bielsko-Biała
Branża: Przemysł, Produkcja
Stanowisko: Monter - pomocnik montera ogniw i bateri
Rekrutacja: na stanowisko czasowe
Opis stanowiska:
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 19 krajach Europy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Monter - pomocnik montera ogniw i baterii

miejsce pracy: Bielsko-Biała
nr. ref: ENEMO/BIE/0114

OBOWIĄZKI:
- praca na produkcji oraz przy obsłudze maszyn produkcyjnych.

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. zawodowe (kierunek techniczny), średnie - mile widziane,
- dobra sprawność fizyczna,
- dobra sprawność manualna,
- gotowość do pracy w systemie IV-brygadowym,
- uregulowany stosunek do służby wojskowej,
- komunikatywność, odpowiedzialność, uczciwość,
- wysoka motywacja do pracy,
- mile widziane uprawnienia na: wózki widłowe, obsługi palnika acetylenowo-tlenowego propan-butan, gaz ziemny oraz wodorowo-tlenowego, uprawnienia spawacza, SEP, windy towarowe.
- doświadczenie, minimum 1 rok pracy na produkcji.

OFERUJEMY:
- aktualnie rekrutacje prowadzimy do firmy EnerSys sp. z o.o. w Bielsku-Białej,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
- pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie e-mailem CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości na adres lub bezpośrednie złożenie aplikacji w naszym biurze.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
43-300 Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 6
Tel. 33 816 00 46 lub 506 099 515
E-mail: rekrutacja.bielsko@trenkwalder.com.pl
www.trenkwalder.pl

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Wymagania:
  O nas | Kandydaci do pracy | Oferta dnia | Oferty pracy | Au pair | Dodaj ofertę | Kontakt | Polityka prywatności